Kup pakiet promocyjny oprogramowania Bizmaster – ceny już od 99,00 zł. Potrzebujesz programu Bizmaster do prowadzenia firmy.

Wszystkie ceny dotyczą WIECZYSTYCH licencji z nieograniczoną BEZPŁATNĄ POMOCĄ TECHNICZNĄ i BEZPŁATNYMI AKTUALIZACJAMI. Ofertę na oprogramowanie dla firm można uzyskać pod numerem telefonu (0) 42 236 7450, (0) 606 822 996 (pn.-pt., 10-18) lub pocztą elektroniczną pod adresem info@bizmaster.pl. Zapewniamy możliwość dodawania modułów do pakietów. Co więcej w dowolnym momencie można ściągnąć i testować nowe moduły. Zachęcamy do ściągnięcia bezpłatnego dema oprogramowania dla firm i sprawdzenia jego możliwości w praktyce.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Firma Pabloware stoi murem za swoim produktem. Jesteśmy pewni jego funkcjonalności i intuicyjności, bo każdy detal programu Bizmaster jest przemyślany i dokładnie zaprojektowany. Przed opublikowaniem każdej funkcji wykonujemy szereg prototypów, a rozwijamy i udostepniamy najlepszy. Dlatego możemy pozwolić sobie na zagwarantowanie, że jeśli w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu nie będziesz zadowolony z programu Bizmaster, wystawimy fakturę korygującą i oddamy zapłacone pieniądze BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW.

Pakiet Zawiera moduły Przeznaczenie Cena
Mikrofirma Kasa/Bank, Faktury Firmy potrzebujące systemu efektywnej obsługi sprzedaży oraz kontroli należności. 99 zł
Mała Firma Księga podatkowa, Kasa/Bank, Faktury Firmy obniżające koszty księgowości, ponadto jak pakiet Mikrofirma. 195 zł
Firma Kasa/Bank, Handel Firmy potrzebujące systemu sprawnej gospodarki magazynowej, ponadto jak pakiet Mikrofirma. 295 zł

Taniej dla wszystkich kreatywnych

Staramy się być blisko. Jeśli zasugerujesz inspirującą funkcję, którą dodamy do programu Bizmaster, możesz nabyć oprogramowanie dla firm 10% taniej. Zapraszamy do kontaktu.

Taniej dla firm nowopowstałych

Na dobry początek. Jeśli reprezentujesz firmę, która rozpoczęła działalność w ciągu ostatnich 6 miesięcy, możesz nabyć oprogramowanie dla firm 10% taniej. Zapraszamy do kontaktu.

Taniej w grupie

Na mapie użytkowników programu Bizmaster widać wyraźnie, że użytkownicy polecają sobie nasz program. Kupując w grupie licencje można nabyć 10% taniej. Zapraszamy do kontaktu.

Taniej dla edukacji i partnerów technologicznych

Jeśli 1) reprezentujesz placówkę edukacyjną bądź jesteś uczniem lub studentem potrzebującym oprogramowania dla firm do nauki 2) reprezentujesz resellera oprogramowania dla firm potrzebującego naszego produktu do oceny jego przydatności dla swoich klientów 3) reprezentujesz autora dodatków do oprogramowania dla firm potrzebującego naszego produktu do testowania swoich rozwiązań – możesz za 20% ceny nabyć Egzemplarz edukacyjny lub Egzemplarz Nie do Odsprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik obowiązuje od dnia 16 września 2009 r. Podano ceny netto. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen. Określonych w punktach „Taniej” rabatów nie można ze sobą łączyć. Uwaga: w przypadku migracji do modułów typu Plus obowiązuje różnica w cenie między modułem typu Plus a modułem standardowym.

PomocPomoc PodręcznikPodręcznik SiećSieć SprawdźSprawdź