BizMaster jest zbudowany od fundamentów z myślą o łatwości użycia i efektywności, aby pozwolić Ci spędzać godziny pracy tak efektywnie, jak to tylko możliwe.

Zaprojektowany z myślą o rzeczywistości małego biznesu, BizMaster jest dostarczany z czytelnymi funkcjami, które pasują do każdego elementu Twojego działania.

Czytaj dalej, aby nauczyć się więcej o podstawach oprogramowania dla firm BizMaster.

Faktury

Faktury BizMaster pozwala wystawiać dokumenty sprzedaży z niespotykaną dotąd szybkością.

Niezależnie od tego, jak wiele towarów masz w magazynie lub jak różnorodne usługi wykonujesz, BizMaster pozwoli wprowadzić je na dokumenty tak szybko, że zdziwisz się, jak wiele czasu zaoszczędzisz!

Dowody Dostawy

Dowody Dostawy W BizMasterze łatwo wystawisz dowody dostawy (z dowolnym tytułem na wydruku) na towary, które sprzedajesz.

Równie łatwo wystawisz na ich podstawie fakturę. Po prostu kliknij „Akceptuj”, BizMaster pokaże do wyboru niezaakceptowane dowody danego odbiorcy i gotowe!

Kalendarz i Kategorie

Kalendarz i Kategorie Każdy odbiorca może mieć przypisane zadania. Wygodnie, bo za jednym kliknięciem, możesz prześledzić podsumowanie relacji z odbiorcą oraz przyszłe i wykonane zadania.

Łatwo możesz dodać zadania także do konkretnej faktury. Później Ty lub współpracownicy mają do nich dostęp w czytelnym kalendarzu czy nawet podczas wystawiania faktury w dyskretny sposób. Możesz też przypisać wyraźne, kolorowe kategorie dowolnym elementom.

Kosztorysy

BizMaster pozwala wygodnie tworzyć oferty i kosztorysy. Pozycje kosztorysu możesz podzielić na sekcje, wstępnie rezerwować towary i automatycznie zamawiać towary od dostawców.

Na podstawie kosztorysu łatwo wystawisz np. fakturę. BizMaster nie tylko dba o magazyn, ale daje też elastyczność asortymentu.

Zamówienia

Zamówienia BizMaster kontroluje magazyn ze świetną dbałością i pomaga Ci także zamówić nowe towary. kiedy decydujesz, że jest na to czas.

Zamawiaj towary tak samo łatwo jak wystawiasz faktury. Kiedy towary zostaną dostarczone, po prostu zweryfikuj zamówienie i zaznacz aktualizację magazynu.

Bieżące dokumenty

Obsługa wielu dokumentów z danego dnia, połączona z obsługą magazynu i planowaniem dostaw jest łatwiejsza, kiedy oprogramowanie dla firm jest proste, łatwe w użyciu i intuicyjne.

BizMaster pracuje w taki sposób, jak tego oczekujesz od łatwego oprogramowania dla firm. W prosty sposób pozwala rozpoznać zapotrzebowanie, uzupełnić zapasy i automatycznie wystawić dokumenty.

Raporty

Niektóre dane są za dobre, żeby się nimi nie podzielić. BizMaster jest wyposażony w szeroki zestaw raportów, które dostarczają Tobie pełnej informacji o wynikach firmy.

Możesz łatwo sprawdzić, ile wynosi sprzedaż, jakiego asortymentu, możesz też łatwo zorientować się w sprzedaży dla konkretnego klienta.

Księgowość

Każdy biznes musi zarządzać danymi finansowymi, ale to nie znaczy, że każdy z nas musi być ekspertem w księgowości. W każdym razie... nigdy więcej.

BizMaster automatycznie śledzi każdą transakcję w firmie. Na przykład wystarczy kliknąć „Książka”, aby obejrzeć pozycje. BizMaster jest przy tym elastyczny i można go w pełni dostosować.

Należności

BizMaster oferuje czytelny wykaz należności. Po prostu zaznacz faktury za które zapłacono i zatwierdź spłaty. Jest to łatwe także, kiedy zdecydujesz się włączyć dodatkową funkcję i przyjmować zaliczki.

Możesz też drukować potwierdzenia i polecenia przelewów. Szybko, łatwo i pewnie, Należności są dużym ułatwieniem.

PomocPomoc PodręcznikPodręcznik SiećSieć SprawdźSprawdź