Informacje i materiały prasowe

Łódź, 16 września 2009

Dostępny jest BizMaster 3.1

Łódź, 13 lutego 2009

BizMaster 3.0 opublikowany

Warszawa, listopad 2001

Pierwsza recenzja BizMastera

Zestaw prasowy

Zestaw prasowy zawiera wybór zrzutów ekranu i wersję logo BizMastera o wysokiej rozdzielczości.

Pobierz Zestaw prasowy

Kontakty prasowe

W przypadku pytań i innych zagadnień prasowych, napisz do pawel.stroinski@pabloware.com. Szybko otrzymasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Modułowe oprogramowanie dla firm Bizmaster

W nowej wersji 3.1 tego polskiego oprogramowania adresowanego do małych firm i znanego z prostoty wprowadzono podział na moduły, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwiej wybierać jego funkcjonalność. Producent ogłosił także ceny modułów dla nowych użytkowników, oferując dodatkowo 3 promocyjne pakiety ("Mikrofirma" kosztująca 99 zł i służąca do fakturowania i płatności, "Mała firma" kosztująca 195 zł i zawierająca dodatkowo funkcje księgowe oraz "Firma" w cenie 295 zł - służąca do m.in. prowadzenia gospodarki magazynowej). Są to ceny netto za wieczystą licencję z pomocą techniczną. Warto zauważyć, że w ciągu 90 dni od zakupu w przypadku braku satysfakcji producent gwarantuje zwrot pieniędzy. Łącznie użytkownicy mają do wyboru 12 modułów oprogramowania dla firm, których ceny wahają się od 49 zł do 795 zł.

Nowe funkcje wprowadzone w tej wersji to m.in. możliwość przeciągania wydruków z oprogramowania dla firm BizMaster do innych aplikacji - m.in. do pakietu biurowego, szybsze drukowanie i szereg innych usprawnień. Jak producent ogłosił na blogu, oprogramowanie dla firm jest sukcesywnie wzbogacane o funkcje eksportu i importu danych.

Wersję ewaluacyjną o objętości co ciekawe tylko 7 MB można pobrać z pełną dokumentacją ze strony produktu: https://www.bizmaster.pl/download

Kontakt: Pabloware, tel. 42 236 7450 (pn.-pt., 10-18), fax. 42 298 5155, e-mail: info@bizmaster.pl

PomocPomoc PodręcznikPodręcznik SiećSieć SprawdźSprawdź