Kiedy Twoja firma rośnie, BizMaster jest gotów. Po prostu połącz do 100 komputerów do Twojej bezprzewodowej lub przewodowej sieci i rozpocznij bezpieczną pracę w sieci.

Dostosuj stan magazynu, uzyskaj dostęp do informacji o produktach i klientach oraz sprzedawaj z dowolnego komputera w sieci prywatnej. Do 100 komputerów

Łatwa do ustawienia

Ustawianie oprogramowania dla firm w małym przedsiębiorstwie nigdy nie było tak łatwe. Dodawanie dodatkowego komputera jest nawet łatwiejsze, po prostu skopiuj dane na nowy komputer za pomocą kopii zapasowej BizMastera i włącz pracę na wielu komputerach w ustawieniach BizMastera.

Nie musisz wierzyć nam na słowo, wypróbuj 14-dniową wersję próbną i zobacz samemu, jak bezbolesne może być ustawianie sieci. BizMaster wspiera do stu jednocześnie połączonych komputerów.

UwagaJedna licencja BizMastera umożliwia Ci używanie BizMastera na jednym komputerze.

W tej samej sekundzie

Gdy Twoi handlowcy dzwonią z pytaniem, nie byłoby świetnie gdybyś mógł spojrzeć im przez ramię i pomóc bez ruszania się z miejsca? Kliknij fakturę, nad którą pracują i zobaczysz wszystko w jednej chwili.

Najbardziej elastyczny

Masz nawet możliwość odłączenia laptopa od sieci i pracy nad fakturą u klienta z dostępem do pełnych danych, które miałeś u siebie w biurze.

Naturalnie, od razu po powrocie do biura inni zobaczą tę fakturę. Nie musisz być w sieci, żeby pracować.

Jeżeli skorzystasz dodatkowo z Wirtualnej Sieci Prywatnej (VPN), możesz pracować u klienta z dostępem do najświeższych danych, które zostały zmienione w tej samej chwili przez kogoś w biurze albo przez innego handlowca u innego klienta.

Korzystając z Wirtualnej Sieci Prywatnej (VPN) możesz też połączyć w jedną sieć poszczególne oddziały firmy. W ten sposób uzyskasz wgląd do stanów magazynów w innym oddziale.

Możesz też zlecić prowadzenie księgowości Biuru Rachunkowemu, które będzie miało natychmiastowy wgląd w informacje o transakcjach.

Odbywa się to w Twojej prywatnej sieci lokalnej lub bezpiecznym szyfrowanym połączeniem poprzez Internet w Wirtualnej Sieci Prywatnej.

Najszybszy

Aby firma miała dobrą produktywność, potrzebuje solidnej wydajności zarówno na stanowisku sprzedaży jak i na zapleczu na stanowisku magazynu czy produkcji.

Gdy pracujesz w sieci, BizMaster zapewnia Ci zawrotną szybkość niezależnie od tego, czy masz jedno czy sto stanowisk komputerowych w swojej firmie.

Połącz swoje komputery bezprzewodową lub przewodową siecią i zobacz, jak BizMaster wykonuje wyszukiwanie na wszystkich danych w Twojej firmie w mgnieniu oka.

Szybkość sieci Bizmastera idzie w parze z jej niezawodnością

Gdyby którykolwiek z komputerów w firmie miał awarię, pozostałe komputery nadal mają dostęp do danych i mogą zwyczajnie pracować.

Po naprawieniu awarii, dane są automatycznie przenoszone na komputery, które nie były czynne.

Gwarantujemy, że Bizmaster jest gotów pracować w Twojej firmie przez 100% czasu!

PomocPomoc PodręcznikPodręcznik SiećSieć SprawdźSprawdź